Promoční oznámení

Ukončení vysokoškolského studia je jednou z výjimečných chvil v životě a o slavnostním obřadu s udělováním akademického titulu je zvykem informovat širší rodinu a přátele oznámením o promoci. Naše firma Vám k tomuto účelu nabízí výběr promočních oznámení ze své originální produkce, který se vyznačuje vysokou mírou kvality zpracování, originality a vkusnosti náležící takto významné akci.

 
Promoční oznámení zhotovujeme z bohaté škály luxusních grafických papírů s využitím několika tiskových technik. Klasický tisk kombinujeme nejčastěji s ražbou barevnými foliemi za horka (zlatotisk, stříbrotisk), s ražbou reliéfní (slepotisk) či případně s užitím výseku u tvarově náročnějších oznámení.
 
Vybrat si Vaše promoční oznámení můžete buď z katalogu přímo u nás v prodejně v ul. U družstva Repo 1056/3, 140 00 Praha 4 - Nusle a nebo na níže uvedeném e-shopu. V případě, že máte svoji vlastní představu, chcete použít např. vlastní písmo, grafiku, fotografii, papír atd., naši grafici Vám ji pomohou zrealizovat v podobě originálního promočního oznámení na míru.

 

Promoční oznámení si můžete vybrat v našem e-shopu

nebo osobně v prodejně v ulici U družstva Repo 1056/3, 140 00 Praha 4 - Nusle.