Naše firma nabízí kompletní tiskové služby v oblasti digitálního a ofsetového tisku včetně navazujících prací jako je knihařské zpracování, ořez, výsek, bigování, lakování, laminace atd. Vaši tiskovou produkci můžeme navíc dotvořit pomocí ražby (ražba za horka fólií, slepotisk). Spojením ražby, digitálního či ofsetového tisku a vysoce kvalitních grafických papírů lze vždy docílit jedinečných, luxusně vyhlížejících tiskovin.
 
Digitální tisk je vhodný zejména k malonákladové realizaci tiskovin v řádech jednotek až stovek kusů. Digitálním tiskem si tak u nás můžete nechat zhotovit např. vizitky, letáky, plakáty, kancelářské papíry, desky, bloky, vouchery, přání, ale i jednodušší brožury, katalogy výroční zprávy atd. Tiskneme na strojích Xerox Color C75 Press a HP Color LaserJet 4700. Digitální tisk už je v dnešní době kvalitou srovnatelný s ofsetovým tiskem a při menších nákladech ekonomičtější, neboť u něj není nutná speciální předtisková příprava.
 
Ofsetový tisk je určen k produkci větších tiskových nákladů, od řádově stovkových až zejména po tisícové. U ofsetového tisku je nutná předtisková příprava (osvit filmu, CTP desky), která může právě nízké náklady neúměrně prodražit. S volbou mezi digitálním a ofsetovým tiskem Vám ochotně poradíme. Technikou ofsetového tisku zhotovujeme vizitky, letáky, plakáty, brožury, programy, prospekty, katalogy, knihy, časopisy, kalendáře a další tiskoviny dle Vašich přání. Tiskneme na strojích Man Roland 305 a KBA Performa vybavených technologií CIP3 a plně propojených s jednotkou CTP Agfa Galileo.
 
V naší pobočce v ulici U družstva Repo 1056/3, 140 00 Praha 4 - Nusle nabízíme dále také kopírovací služby (na strojích Xerox C75 a Canon IS 2200), skenování, tisk z elektronických médií, laminaci, kroužkovou vazbu (dle možností, náročnosti a množství někdy i na počkání. Lépe je však poslat nám data dopředu a my Vás budeme informovat, kdy si můžete hotovou věc přijít vyzvednout, např. za dvě hodiny...).
 
 
________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
Naše tiskárna Vám nabízí kompletní zpracování tiskovin od grafického návrhu až po dokončovací práce (laminace, lakování, ražba, výsek atd.).
 
Tisk: vizitky, letáky, plakáty, kancelářské papíry, desky, bloky, průpisové papíry, prospekty, vouchery, brožury, katalogy, výroční zprávy, programy, časopisy, knihy, kalendáře a další dle požadavků
 
Vazby: (na objednávku pro větší náklady) twin, V1, V2, V2 PUR, V3, V4, V8, ruční vazby